Ankara'da Son 4 Ayda Meydana Gelen 3. Patlama Sonucunda Yeniden Sosyal Medyaya Girilmiyor!

0
0
0
0
0
Ankara'da bir süre önce meydana gelen patlama sonrasında sosyal medyada yeniden yavaşlamalar hatta erişim sorunları meydana geliyor.
Tüm ülkenin içini yakan ve son 4 ay içinde gerçekleşen 3. patlamanın merkezi olan Ankara'nın Kızılay ilçesinde Güven Park tarafında bir patlama meydana geldi. Şu an için ölen ve yaralanan sayısında bir netlik yokken sayının yüksek olacağı söyleniyor.

Tabii bu tarz kitlesel olaylar sonrasında gerçekleşen sosyal medyadaki yavaşlama tekrar meydana geldi. Şu anda ilk dikkan çeken Facebook ve Twitter'daki yavaşlamalar kullanıcıların dikkatini çekiyor. Hatta şu sıralarda erişim tamamen sağlanamıyor.Türk Telekom, Superonline, Kablo Net ve operatör altyapıları olmak üzere hemen hemen her internet bağlantısında dikkat çeken sosyal medyadaki yavaşlamalar aynı zamanda bazı kullanıcılara göre komple internet bağlantısında yavaşlamalara neden olduğu belirtiliyor. Şu sıralarda tamamen erişimin koptuğu görülen durumda DNS ve VPN gibi hizmetler ile nispeten daha iyi bir erişim mümkün.

Ayrıca, Ankara'da yaşanan bu vahim olayda hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına da baş sağlığı diliyoruz. Umarız bir daha bu tarz haberler yapmamızı gerektiren üzücü olaylar yaşamayız.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0