Apple Store Önünde Şimdiden iPhone 6s Kuyrukları Oluşmaya Başladı

0
0
0
0
0
Apple Store Önünde Şimdiden iPhone 6s Kuyrukları Oluşmaya Başladı
Geçtiğimiz yıllardan görmeye alışkın olduğumuz ‘Apple Store önünde çadır kurulması’ olayı, bu yıl biraz daha erken başladı.
Geçen yıl ki iPhone 6’nın duyurulmasının ardından Apple Store önünde çadır kuran insanları hatırlarsınız. Bu yıl biraz daha erken davranan bir kişi, henüz duyurusu gerçekleşmeyen iPhone 6s’e erkenden sahip olmak için Apple Store önünde çadır kurdu. (burada böyle bir şey yapılmış olsaydı yapılacak olan yorumlardan bir kaçını hemen söyleyeyim: ‘Adama bak, dereyi görmeden paçayı sıvamış’, ‘İnşallah duyuru 1 hafta sonraya ertelenir de fazladan orada kalmaya devam etsin dümbük’) CNET editörü Seamus Bryne, çadır kuran bu kişinin fotoğrafını çekerek aşağıdaki Tweet’i paylaşmış.
 
Bu çadırların kurulmasının en büyük sebebi ise medyanın ilgi odağı olmak. Bir de Apple kullanıcıları arasında cihazı ‘ilk önce ben kullanmaya başladım’ yarışı da bulunuyor. Bu iki olayı bir araya gelince bu tarz görüntülerin çıkması ABD gibi ülkelerde doğal karşılanıyor. Aşağıdaki çadır görüntüleri de geçtiğimiz yıl ki iPhone 6 duyurusunun ardından çekilmişti.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0