Aranan Zanlı Polisin İletisini Paylaştı: Kendi Sabıka Fotoğrafı

0
0
0
0
0
Aranan Zanlı Polisin İletisini Paylaştı: Kendi Sabıka Fotoğrafı
Pensilvanya Polis Departmanı'nın Facebook duvarında kendi aranan ilanını paylaşan suçluyu yakalaması 45 dakika sürdü! Kasten adam yaralamaktan aranan biri neden kendi sabıka fotoğrafını paylaşır demeyin, hem de polisin Facebook sayfasından alıp.
Orada olmaması gereken insanlar yüzünden çıkan sevgili kavgaları, kendilerini düşürdükleri durum yüzünden ofis arkadaşlarına ya da patronlarına yakalanan çalışanlar gibi sosyal medya mağdurlarına bir yenisi ve muhtemelen en başarılısı Pensilvanya'dan eklendi.

Pensilvanya Freeland'den James Lescowitch isimli adam bir süredir adam yaralama suçundan aranmaktaydı. Sosyal medyaya da biraz düşkün olsa gerek James, Freeland Polisi'nin Facebook grubunda kendi sabıka fotoğrafını görünce kendine hakim olamadı ve fotoğrafı paylaştı. Gruba koydukları fotoğrafın James Lescowitch'in kendisi tarafından paylaşıldığını gören Freeland polislerinin tabi ki bu paylaşımdan sonra James'i bulup yakalaması çok uzun sürmedi.
 

 En basit ve en etkili operasyon


Fotoğrafın aradıkları adam tarafından paylaşıldığını gören polisler, James'e ulaşmak için sahte bir Facebook hesabı ile kendisini çekici bir bulmuş olan bir kadın numarası yaparak dışarıya davet etmiş ve elbette bu teklife hayır diyemeyen James Lexcowitch'i kıskıvrak yakalamış.

Bu ironik; ama bir anlamda da suçlunun yakalanması ile sonuçlandığı için mutluluk verici haberi ibret olarak almanızı ve sosyal medyada hem kendi hakkınızda nelerin döndüğüne hem de sizin neler paylaştığınıza dikkat etmenizi öneriyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0