• Arka Sokaklar Dizisinin Yeni Fragmanı, Sosyal Medyada Ortalığı Karıştırdı!
0
0
0
0
0
Yıllardır (tekrarları dahil) bıkmadan izlenen Arkak Sokaklar dizisinin son fragmanında Hüsnü Çoban’ın can çekişiyor olması, sosyal medyayı birbirine kattı.
Şu an sosyal medyanın bir numaralı konusu, Arka Sokaklar dizisinin son fragmanında Komiser Hüsnü Çoban’ın can çekişiyor olması. Kanal D’nin YouTube sayfasından paylaşılan fragmanda Hüsnü Çoban’ın sırtından vurulduğu ve can çekiştiği görülüyor. Yıllardır ekipte olan ve belli bir hayran kitlesi bulunan komiserin bu durumunu ‘öldü’ olarak yorumlayan Facebook’tan bazı kullanıcılar, adına bir cenaze etkinliği bile düzenlemiş durumda. Etkinliğe -şu an itibariyle- katılacak kişi sayısı 50 bini geçmiş, 30 binden fazla kişi de katılmayı düşünüyor. (şaka olduğunu ıskalayıp ciddi ciddi gidenler olur mu dersiniz?)


katılmak isteyenler şuraya tıklayabilirler :)

Twitter’da da tepkiler benzer değil. Kimisi Hüsnü Çoban’ın ölecek olmasına şimdiden üzülüyor, kimisi de olayı her zamanki gibi ti’ye alıp şakalı tweet’ler atıyor. Ortaya karışık bir şeyler ayarladım.
(dizinin bir bölümünü bile izlememiş bir kimse olarak fikrimin olmadığını düşünüyorsanız elbette yanılıyorsunuz :) bence Hüsnü’yü öldürmezler, yoğun bakıma alıp en fazla birkaç bölüm sonra dimdik ayakta karşımıza çıkarırlar)
 
 
 
 
Fragmanı izlemediyseniz aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0