• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Barcelonalı Futbolcu, Twitter’da Attığı Mesajlar Yüzünden Sözleşmesinin İlk Gününde Kovuldu!

Barcelonalı Futbolcu, Twitter’da Attığı Mesajlar Yüzünden Sözleşmesinin İlk Gününde Kovuldu!

0
0
0
0
0
Barcelona’nın B takımına transfer olan Sergi Guardiola’nın daha önce Twitter’dan atmış olduğu mesajlar yüzünden sözleşmesi tek taraflı olarak feshedildi.
Sosyal medyanın ne kadar güçlü bir platform olduğunu bir kez daha görmüş olduk. 28 Aralık’ta Barcelona’nın B takımına transfer olan 24 yaşındaki Sergi Guardiola, daha önce Barcelona’nın aleyhine atmış olduğu tweet’ler yüzünden aynı gün içerisinde sözleşmesi feshedilerek takımdan uzaklaştırıldı.

Tweet’lerin ortaya çıkması ise Barcelonalı taraftarlar sayesinde olmuş. İmzanın atıldığını duyan bazı taraftarlar, kulübe Sergi’nin daha önce attığı tweet’lerin yer aldığı mesajlar atmış. Bu durum karşısında durum değerlendirmesi yapan kulüp yetkilileri, Sergi’nin tweet’lerinin saldırgan bir tutumla yazılmış olmasından dolayı oyuncunun sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiklerini duyurdu. Olayın ardından İspanyol radyo Cope’a konuşan Sergi, “Ben bir hata yaptım, biliyorum. Katalonya ve Barcelona’dan özür diliyorum. Takımın aldığı kararı anlayışla karşılıyorum, ben de olsam aynısı yapardım” dedi.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0