Beşiktaş'ın Şampiyonluk Kutlaması 360 Derece Canlı Yayınlanıyor!

1
0
0
0
0
Beşiktaş'ın Şampiyonluk Kutlaması 360 Derece Canlı Yayınlanıyor!
Süper Lig'de bu sezonun şampiyonu Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlaması YouTube üzerinden 360 derece video desteği ile canlı yayınlanmakta. Kaçırmayın!
Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza attığı Vodafone sponsorluğunda uzun bir aranın ardından yeni stadı Vodafone Arena'ya kavuşan ve yeni stadında 14. kez mutlu sona ulaşarak Süper Lig'in 2015-2016 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Beşiktaş, bugün yeni yuvasında şampiyonluk kutlamasını gerçekleştirecek.

İşte bu başarının şerefine Kara Kartallar'ın kupayı kucaklayacağı şampiyonluk kutlaması, birkaç ay önce 360 derece video desteği sunan, sonrasında bu desteği canlı yayın videolar için de geçerli kılan YouTube üzerinden yayınlanacak.

Türkiye'de ilk defa YouTube üzerinden ''Live 360 Video'' desteğinin sunulacağı kutlama, Vodafone Arena'nın YouTube kanalından canlı olarak yayınlanmakta. Bu kanala direkt YouTube üzerinden erişmek isteyen arkadaşlar şuradan ulaşabilirler. Bu arada Beşiktaşlı arkadaşlarımızın şampiyonluğunu tekrardan kutlarız :)
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0