• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Bıçak Kullanmayı Bilen ve Muhtemelen Türünün En Tehlikelisi Olan Psikopat Yengeç!

Bıçak Kullanmayı Bilen ve Muhtemelen Türünün En Tehlikelisi Olan Psikopat Yengeç!

3
0
0
0
0
Bıçak Kullanmayı Bilen ve Muhtemelen Türünün En Tehlikelisi Olan Psikopat Yengeç!
Elindeki bıçakla tehditkar tavırlar sergileyen bir yengecin videosu, en çok izlenen videolar arasında yerini almayı başardı.
Bu haberde bulunan videonun internette karşılaştığınız sahte videolardan birisi olduğunu düşünebilirsiniz, ancak görüntülerin gerçek olduğu konusunda sizi temin ederim. Videonun çekildiği yer Brezilya. Yengeçlerin oldukça çok olduğu bu ülkede yaşayan insanlar yengeçlerle karşılaşmaya alışıklar fakat böylesini onlar da ilk defa görüyor.

Elinde bıçak olan ve bıçağı oldukça başarılı bir şekilde kullanan bu yengeç, Brezilyalı video sahibinin söylediğine göre bahçede elindeki bıçakla dolaşırken farkedilmiş. Yengecin bu haline şaşıran ve onu kaydetmek amacıyla yengeçe yaklaşan kameraman, bu canlının bıçağı bir savunma aleti gibi kullanabildiğini de öğrenmiş.
 

Kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından izlenen bu eğlenceli video, sosyal medyanın en çok konuşulan videolarından birisi oldu. Çoğunuzun merak ettiği sorunun cevabını da vermeden geçmeyeyim: yengecin nereden bıçak bulduğunu kimse bilmiyor.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0