Bilin Bakalım Videonun 3. Saniyesinde Ne Oluyor?

0
0
0
0
0
Bilin Bakalım Videonun 3. Saniyesinde Ne Oluyor?
Alex Lopatnyuk, Jeep’iyle yaptığı yolculuk sırasında selfie çekmek isterken az kalsın önündeki arabanın üzerinde bulunan kayık yüzünden hayatını kaybedecekti.
Artık ciddi anlamda selfie hayranlarının ders alma vakti geldi. Bana kalırsa bu artık bir hastalık. Hastalık bu değil, kendi sağlığını ve çevresinde bulunan insanların güvenliğini tehlikeye atacak kadar kendini kaybedip selfie çeken kişilerin ruhsal durumu bir hastalıktan ibaret.

YouTuber Alex Lopatnyuk, bir arkadaşıyla avcılık yapmak üzere seyahate çıkmış. Bu yolculuğu ölümsüzleştirip selfie çubuğuyla (GoPro kullanarak) hem fotoğraf hem de video çekmek isteyen Lopatnyuk, önündeki aracın varlığından haberi olmadan bodoslama çarpıyor. Kazayı ölümcül yapan kısım, çarptıkları aracın arkasında bir kayığın bulunması ve az kalsın Jeep’in ön camından içeri girerek Lopatnyuk’le birlikte arkadaşına çarpacak olması.

Neyse ki kaza yalnızca Jeep’e hasar vermiş (bi zahmet o aracın içindeyken bir şey olmasın). Ama selfie akımının artık ciddi boyutta tehlikeler yaratabildiğini artık aklımızdan çıkarmamamız gerekiyor. (örneğin daha önce şuradan paylaşmış olduğumuz bir haber, asla unutulmayacak cinsten) Lopatnyuk'un geçirdiği kazayı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0