Instagram Yeni Uygulaması Boomerang İle Vine'a Rakip Oluyor!

0
0
0
0
0
Facebook'un sahip olduğu günümüzün en popüler sosyal paylaşım sitelerinden Instagram, Layout ve Hyperlapse'ın ardından şimdi de Vine'a rakip olabilecek Boomerang isimli uygulamasını yayınladı.
Günümüzün en önemli ve vazgeçilmez uygulamarından biri olan Instagram'ı artık neredeyse kullanmayanı ayıplıyorlar. (Kullanmıyorum diyen de mutlaka stalklamak için paylaşım yapmadığı bir üyeliği oluyor bu devirde) Facebook'un sahip olduğu Instagram kullanıcı deneyimlerini geliştirmek için birçok yenilik yapmaya devam ederken şimdiye kadar çıkardığı destek uygulamaları Layout ve Hyperlapse ardından şimdi de Boomerang uygulamasını yayınladı.

Android ve iOS için yayınlanan uygulama Vine'daki son dönemin popüler GIF'e benzeyen ve anlık tekrarlar içeren videolara rakip olacak. Boomerang, temel olarak tek tuş ile burst dediğimiz biçimde 10 fotoğraf çekilmesi ve ardından bunların tıpkı bir GIF animasyonlarına benzer 1 saniye süreli mini videolar haline getiriliyor. Cihazların ön ve arka kamerasını kullanarak hazırlanan videoları Instagram ve haliyle Facebook üzerinden paylaşmanızı sağlıyor. Ayrıca isterseniz bu mini videoları cihazınıza kaydedebiliyorsunuz.Aşağıdaki videodan uygulamanın nasıl kullanılacağını görebilirsiniz.
 

Eğer uygulama hoşunuza gittiyse ve denemek isterseniz ücretsiz olan Boomerang uygulamasını da aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
 
  Boomerang Uygulaması İndir [ÜCRETSİZ]
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0