YouTube ve Hürriyet Gibi Büyük Siteler de Kapatılabilir!

0
0
0
0
0
YouTube ve Hürriyet Gibi Büyük Siteler de Kapatılabilir!
Bugün sabah saatlerinde erişimi engellenen fakat öğleden sonra erişim yasağı tekrar kaldırılan Twitter’ın ardından, aralarında YouTube ve Hürriyet gibi bazı büyük sitelere olan erişim de engellenebilir.
Bu sabah saatlerinde Suruç 2. Sulh Ceza Hakimliği tarafından alınan karar sonrası Twitter’a erişim engellenmiş, öğleden sonra ise erişim yasağı tekrar kaldırılmıştı. Yasağın sebebi ise Twitter’daki Suruç katliamıyla ilgili paylaşılan içerik ve fotoğrafların kaldırılmasının istenmesiydi. Muhtemelen bu süre içerisinde içerikler kaldırıldı ve Twitter’a olan erişim yasağı da sonlandırıldı.

Fakat bu tarz içeriklere sahip hala bazı siteler bulunuyor, ki bu siteler arasında YouTube ve Hürriyet gibi büyük siteler de bulunuyor. Kapatılması muhtemel sitelerin listesi şu şekilde:

Aktifhaber.com
Ajans23.com
Ajanstvhaber.com
Aydinlikgazete.com.tr
Canlihaber.com
Cnnturk.com
Cumhuriyet.com.tr
Diken.com.tr
Evrensel.net
Facebook.com
Haber7.com
Haberler.com
Haberturk.com
Haberduyum.com
Hakimiyet.com
Hurriyet.com.tr
Ihlassondakika.com
Imctv.com.tr
Internethaber.com
IstanbulTimes.com.tr
Medya365.com
Rotahaber.com
SarıZeybek.com
Sanliurfa.com.tr
Sondakika.com
Subuohaber.com
Timeturk.com
Yenisafak.com.tr
YonHaber.com
YouTube.com

Üstüne basa basa tekrar söyleyelim, bu sitelerin Suruç katliamıyla ilgili içeriklerin kaldırılmama ihtimaline dayanarak erişim engellenmesi yaşayabileceğini söylüyoruz. O yüzden takip ettiğiniz sitelere erişim yasağı gelirse, sebebinin çok yüksek bir ihtimalle Twitter’ın başına gelenlerle aynı olacağını belirtelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0