Burun Delikleri Yüzünden Tribe Giren YouTube Fenomeni

4
2
1
1
0
Burun Delikleri Yüzünden Tribe Giren YouTube Fenomeni
Smokahontas ismiyle sosyal medyada tanınan Sara Forsberg ismindeki kız, komik ve eğlenceli videolar paylaşmasından dolayı takipçileri tarafından oldukça sempatik bulunuyor.

Smokahontas ismiyle sosyal medyada tanınan Sara Forsberg ismindeki kız, komik ve eğlenceli videolar paylaşmasından dolayı takipçileri tarafından oldukça sempatik bulunuyor.

Gerçekten de şirinlik abidesi olan Sara’nın burun deliklerinin normalden büyük olduğunu düşünen takipçileri genç kızın tribe girmesine neden olmuş ve Sara, bu durumla ilgili üzüntüsünü dile getirmek için bir video paylaşmış. 

Önce bu tarz yorumlardan dolayı üzgün olduğunu ima eden hareketler yapan ve gözyaşı döken Sara, daha sonra mimik hareketlerini ani olarak değiştirerek işin şakasında olduğunu gösteriyor. 
 


Aşağıdaki videoda ise 20 farklı dili, konuşulan dilin bulunduğu bölgelerdeki insanların görünüşlerine ve aksanlarına göre konuşuyor. 

Biz arkadaşı çok sempatik bulduk, sizin düşünceleriniz neler? Mesela burun delikleri hakikaten dalga geçilecek kadar büyük mü?
 

4
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
4
2
1
1
0