• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Cem Yılmaz’dan ‘YouTube’da Kötü Bir Reklam Nasıl Olur?’ Temalı Yeni Bir Video Serisi

Cem Yılmaz’dan ‘YouTube’da Kötü Bir Reklam Nasıl Olur?’ Temalı Yeni Bir Video Serisi

0
0
0
0
0
Cem Yılmaz, abisi Can Yılmaz’la birlikte ‘Kötü Fikir Sanat’ isminde yeni bir video konsepti başlattı.
Yıllarca önceki gösterilerinden bölümlerini seyrettiğimiz Cem Yılmaz’ın YouTube sayfasında artık yepyeni bir video serisi başladı. ''Kötü Fikir Sanat'' adındaki bu seriyi abisi Can Yılmaz’la birlikte sürdürecek olan Cem Yılmaz, ilk videosunda ‘kötü bir reklam nasıl olur?’ konusunu ele aldı.

Bazen ünlü bir ismin yer aldığı haber programı ya da röportaj izlediğimizde, bu kşilerin giydikleri kıyafetleri ön plana çıkarmak için göze ve kulağa hoş gelmeyen hareketlerine denk gelmişsinizdir. ‘Ne yapıyor bu adam böyle yahu?’ diye aklınızdan geçirmişliğiniz de muhakkak vardır, biz size hemen cevabını verelim: Reklam o reklam. Reklamlar, dijital dünyanın bir numaralı gelir kapısı olmasına rağmen eminim ki birçok kişi tarafından nefretle karşılanıyordur. (mesela son zamanlarda YouTube’daki video aralarına giren reklamlar gibi) O yüzden ünlü isimler de böyle bir algının oluşmasını önlemek amacıyla reklamını yaptıkları ürünün ‘reklam olduğunun anlaşılmaması için’ tripten tribe girerler. Yıllardan beri kardeşinin gölgesinde kalmış olsa da Can Yılmaz, bu durumu oldukça hoş bir mizansenle bizlere aktarmaya çalışmış.

Ben serinin ilk bölümünü ‘verdiği mesaj’ açısından değerlendirirsek eğer, başarılı buldum. Belki eski gösterilerinde olduğu gibi izlediğinizde kahkahalar atmayacaksınız fakat yine de seriyi ilgiyle takip edeceğinizi düşünüyorum.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0