Gülmekten Kırıp Geçiren Cevapları İle Yemeksepeti'nin İlk Fenomeni: Çiğ Köfteci Kemal Usta

3
0
0
0
0
Artık fenomenlerin nereden geleceği bile belli olmuyor. Bu sefer de Yemeksepeti'nde kendine yapılan yorumlara verdiği şahane cevaplar ile fenomen olan Çiğ Köfteci Kemal Usta'yı konuk ediyoruz.
Fenomen denildiğinde artık sosyal medyadan, özellikle Facebook, Twitter, Vine ve YouTube vb platformlardan çıkan farklı ve binlerce kişinin sevdiği kişiler aklımıza gelir. Fakat bu sefer Yemeksepeti gibi sosyal medya ile alakası bile olmayan bir yerden fenomene şahit oluyoruz. "Adıyamanlı Çiğ Köfteci Kemal Usta" adında bir çiğ köfte dükkanına sahip olan yer, Eskişehir Esentepe'de bulunuyor.

Yemeksepeti'ni kullananların aşina olduğu ürün ve mekan yorumları muhabbetlerine şahane ve komedyen edasıyla cevaplar veren bu yer sosyal medyanın yeni gündem konusu oldu. (Eskişehir'e dönünce bir ziyaret etmek istedim mekanı)

"Yemeksepeti'nden fenomen mi çıkarmış" diyenleriniz varsa aşağıda sizler için sıraladığım cevaplara tek tek bakmanızı öneririm. Adam orjinal.
 

 Mütevazi bir çiğ köfteci böyle olunur 

 Aynı zamanda teknolojinin de sınırlarını zorluyor 

 En güzel çiğ köfteci burası, aha dayıya sor! 

 Kabaran çiğ köfteci Kemal Usta! 

 Kayıp domates aranıyor! 

 Ben bu çiğ köfteyi yeğrim yeğrim 

 Kemal Usta daha ilk haftasından bozmuş.. 

 Çiğ Köfteci Sezen Usta! 

 Kemal Usta'yı kaçıracaklarmış! 

 Çiğ Köfteci Güzin Abla
Böylesine farklılık ile Yemeksepeti'nden fenomen olarak ortaya çıkan Kemal Usta'nın Yemeksepeti adresine buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Diğer yorumları ise burada.
 
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0