Coca Cola'dan Çok Zekice Hazırlanmış İçilebilir Reklam Kampanyası

0
0
0
0
0
Coca Cola'dan Çok Zekice Hazırlanmış İçilebilir Reklam Kampanyası
Kimisine göre reklamın iyisi kötüsü olmaz, tanıtım tanıtımdır; ama bazen karşımıza öyle detaylı ve o kadar iyi hazırlanmış kampanyalar çıkıyor ki; ayakta alkışmamak elde değil adeta. İşte bu akıl dolu entegre kampanyalara Coca Cola bir yenisini daha ekledi.
Yapımında kullanılan kanallara Coca Cola doldurulması ile hazırlanmış olan billboardlar ile başlayan kampanyasanın televizyon reklamları ve otobüs durağı panolarına terleştirilmiş olan, hatta radyo reklamları ile birlikte entegre çalışan reklamları ücretsiz Coca Cola kazanmanızı sağlıyor.

Televizyon reklamında çıkan ve kola döken bir şişenin göründüğü videoda telefonunuz ile Shazam uygulamasını açıp karşınıza çıkan bardağı bu şişe ile dolduruyorsunuz ve bir şişe Coca Cola kazanıyorsunuz. (evet Shazam ile birlikte çalışmışlar kampanya için)

Televizyon reklamının yanı sıra otobüs durağındaki ekranda dolu olarak görülen bir bardağı telefonunuzun ekranında çıkan sanal pipet ile içip bitirerek ya da radyoda çıkan reklamın sesini dinleterek yine ücretsiz Coca Cola’nızı alabiliyorsunuz.Son derece zekice hazırlanmış olan bu reklamın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. (ama kampanyadan faydalanamazsınız; çünkü Amerika için geçerli)
 

 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0