• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Cristiano Ronaldo, Evsiz Bir İnsan Kılığına Girerek Sokakta Top Oynadı

Cristiano Ronaldo, Evsiz Bir İnsan Kılığına Girerek Sokakta Top Oynadı

0
0
0
0
0
Cristiano Ronaldo, Evsiz Bir İnsan Kılığına Girerek Sokakta Top Oynadı
Real Madrid’in dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo, sokaklarda yaşayan insanlara dikkat çekmek amacıyla evsiz bir insan kılığına girerek sokakta top oynadı.
Cristiano Ronaldo’yla ilgili türlü efsaneler muhakkak karşınıza çıkmıştır. Facebook’ta bir ara bir görsel paylaşım rekoru kırmış, Ronaldo’nun büyük bir futbolcu olmasına başka bir futbolcunun neden olduğu ve sonra o futbolcuya ciddi anlamda maddi yardımda bulunduğu söylenmişti. (o zamanki teknik direktör ‘aranızdan hanginiz daha fazla gol atarsa A takıma o geçecek’ demiş ve maçta attıkları gol sayısı eşitken arkadaşı boş bir pozisyonda topu Ronaldo’ya vererek onun A takıma çıkmasını sağlamış) Bu gibi haberler dışında Ronaldo’nun insani yönünün her zaman ağır bastığı ve diğer burnu havada futbolculara göre çok daha farklı olduğu her zaman söylenmiştir. Yine ününe yakışır bir projenin altına imza atan Cristiano Ronaldo, Madrid sokaklarında evsiz bir insan kılığına girerek yoldan geçen insanlarla top oynadı.

Sokağa çıkmadan önce saç ve sakal eklenen Cristiano Ronaldo’ya, evsiz insanlara benzemesi için uygun kıyafetler giydirildi. Birkaç saat boyunca kendine kendine, sonra yanına yaklaşan insanlarla top oynayan Ronaldo, en sonunda yanına yaklaşan bir çocukla top oynamaya başlıyor ve sonunda takma saç, sakalını çıkararak topu çocuğa hediye ediyor. ‘Bu top artık senin’ diyen Ronaldo’yu karşısında gören çocuk, ilk anda afallayıp sonrasında da teşekkür ediyor. Biraz önce amiyane tabirle kimse tarafından ‘sallanmayan’ evsiz görünümlü Ronaldo’nun çevresi, daha sonra fotoğrafını çekmek için birbirleriyle yarışan insanlarla doluyor.

Evsiz insanlara dikkat çekmek için buna benzer videolarla daha önce karşılaşmıştık fakat Cristiano Ronaldo’nun böyle bir reklamda oynaması, olayın biraz daha özel olmasını sağlıyor. Aşağıdaki videoda Ronaldo’nun video öncesinden sonrasına kadar olan görüntülerini izleyebilirsiniz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0