Tüm Sosyal Medya Tek Yerde - Ctrltwit

1
1
0
0
0
Tüm Sosyal Medya Tek Yerde - Ctrltwit
Dropbox, Instagram, Foursquare, Pocket, Youtube, LinkedIn gibi sosyal medya hesaplarınızın hemen hepsini tek bir araçla kontrol edebilmek ister miydiniz? Üstelik komutları da Twitter üzerinden vererek! İşte size Ctrltwit
Hemen her adımlarını Twit atanlar için geliştirilmiş olan bu uygulama diğer sosyal medya hesaplarınızı da Twitter'a fazla vakit ayırıp ihmal etmenizi önlemek için hazırlanmış adeta.

Twitter hesabınızdan hiç çıkmadan ya da yeni bir pencereye, yeni bir uygulamaya geçemden sadece Twit atarak Dropbox, Instagram, Foursquare, Pocket, Youtube, LinkedIn gibi sosyal medya hesaplarınızda çeşitli hareketler yapmanıza imkan veren Ctrltwit ile Dropbox saklama alanınızın bilgisini alabilir, Instagram'da fotoğraf beğenebilir, yorum yazıp birilerini takip edebilirsiniz. Foursquare'den check-in yapıp restoran önerileri alabilir; Youtube kanallarına üye olabilir; linklerinizi Pocket'a atabilir, Meetup etkinliklerine katılabilirsiniz.
 

 Ctrltwit Nasıl kullanılır?


Tüm bu işler için ise yapmanız gereken şey sadece twit atmak (bunu zaten yapıyoruz değil mi?)

Örneğin bir Youtube kanalına üye olmak istediniz; ama Twitter'dan da geri kalmayacaksınız ... "@kanaladı @youtube subscribe #ctrltwit" twitini yazmanız yeterli. bilgileriniz ile kayıtlı youtube hesabından dilediğiniz kanalın tüm videoları artık elinizin altında.

Peki bu uygulamayı nerden indireceğiz, nasıl üye olacağız dediğinizi duyar gibiyim.

Ctrltwit'i kullanabilmek için kayıt olmanıza, onlarca bilgi doldurup asla okumadığınız gizlilik sözleşmeleri ya da kullanıcı sözleşmelerini kabul etmenize gerek yok. Ctrltwit #hashtag'i ile ilk twitinizi gönderiyorsunuz ve bu sistemi kullanmaya başlıyorsunuz. Daha detaylı bilgi ve eğer varsa sorularınız için sizi buraya alalım.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0