Halil Söyletmez'in Yeni Fenomen Tiplemesi "Cumali Ceber"in Birbirinden Komik 5 Videosu

6
0
0
0
0
Halil Söyletmez'in Yeni Fenomen Tiplemesi "Cumali Ceber"in Birbirinden Komik 5 Videosu
Vine fenomeni olarak ortaya çıkan Halil Söyletmez'in şu sıralar acayip güldüren tiplemesi Cumali Ceber için birbirinden komik 5 videosunu derledik.
Sosyal medyada ortaya çıkmış ve birçok kişinin sevgisini kazanan fenomenlerden biri olan Halil Söyletmez, ilk başta "Hıaammına" şeklindeki efsaneleşen repliği ile tanınıyordu. Ardından Vine'daki tanınmışlığının ardından YouNow platformuna geçen ve bu platformdaki en popüler kişi haline gelen Halil, son dönemlerde Instagram üzerinden sunduğu ve oldukça sevilen Cumali Ceber tiplemesi ile de birçok kişiyi güldürmeye devam ediyor.

Tek kaşlı hali, klasik Galatasaray eşofmanı ve siyah tişörtüyle oğulları Cüneyt ve Cevher'e nefes aldırmayan Cumali Ceber, bu aralar herkesin favorisi konumuna geldi. Özellikle Emre Keskin'in canlandırdığı Cüneyt'i deyim yerindeyse o kadar video sonucunda tokat manyağı yapan Cumali, oğlunun neredeyse her isteğini tersleyerek çatır çutur tokatlıyor. Şimdi ise bu komik videolardan şahsen çok beğendiğim 5 tanesini görelim;
 

 Cüneyt Cadde'ye Gidecekmiş

   

 Cumali'nin Snapchat İle İmtihanı

   

 Cüneyt YGS'den Kalırsa Cumali Delirir Tabii

   

 Cumali'ye Bir Nisan Şakası Yapılırsa

   

 Cüneyt Okuldan Kaçarsa

   

 Bonus: Cumali Ceber Videoları

 
6
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
0
0
0
0