• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Dan Bilzerian’ın ‘Kankalarının’ Arasında Artık Bir de Türk Kadın Olacak: Nil Anka

Dan Bilzerian’ın ‘Kankalarının’ Arasında Artık Bir de Türk Kadın Olacak: Nil Anka

1
0
0
0
0
Bu Tarz Benim adlı yarışmayla adını duyuran ve Periscope’tan da ‘değişik’ canlı yayın paylaşımları yapan Nil Anka, Dan Bilzerian’ın daveti üzerine ABD’ye gidiyor.
Benim bile kendisinin varlığından (Nil Anka’dan bahsediyorum) henüz haberim olmuşken, Dan Bilzerian taa ABD’lerden bu arkadaşımızı nasıl görmüşte beğenmiş, açıkçası hiçbir fikrim yok fakat durum aynen böyle: ABD’nin yeni nesil playboy’u Dan Bilzerian, ‘kankalarının’ arasına adı Nil Anka olan yeni bir üyeyi eklemek üzere. Zaten yanında güzel güzel ablaları görmeye alışkınız da bu sefer kadın Türk olunca benim de biraz ilgimi çekti.

Nil Anka Bu Tarz Benim yarışma programıyla adını duyurmuş, Periscope’ta da yaptığı ‘masum şovlarla’ popülerliğini ülke genelinde iyice arttırmış yeni nesil ünlü isimlerden. Daha önce fotomodellik de yapmış fakat istediğini elde edemeyince şarkıcılığa soyunmuş. (‘şarkıcılığa’, yanlış anlama olmasın) Şimdi yalan söylemeye gerek yok, arkadaş gayet alımlı. Dan Bilzerian’ın da dibinin düştüğü söyleniyor fakat Nil Anka’yı ABD’ye davet etmesinin asıl amacının, daha önce aşağıda attığı tweet için bir özür anlamı taşımasını istediği içinmiş. (normal bir insan gibi özür dilese yine ‘okey’lerdik, adamın özür dileme tarzı bile değişik)Sonuç olarak Bilzerian’ın şatafatlı hayatını herkesle paylaştığı Instagram hesabında, yakın zamanda Nil Anka’nın da yer aldığı fotoğrafları görmeye başlayabiliriz.Gereksiz dip not: Yapmayın yahu, bu adama hakikaten benziyor muyum? Böyle zibilyon tane yorumla karşılaştım da merak edip sorayım dedim.

1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0