Darth Vader'ın Facebook Look Back Videosu

0
0
0
0
0
Darth Vader'ın Facebook Look Back Videosu
Facebook'un 10. yılı şerefine ziyaretçilerine açtığı ve herkesin bir anlamda Facebook ifşalarını gözler önüne seren Look Back serisine yeni bir isim katıldı. Yeni video, Yıldız Savaşları serisinin iyi/kötü karakteri Darth Vader'ın.
Facebook'un 10. yılı şerefine ziyaretçilerine açtığı ve herkesin bir anlamda Facebook ifşalarını gözler önüne seren Look Back serisine yeni bir isim katıldı.

Star Wars serisinin iyi/kötüsü, aydınlık karanlığı Darth Vader da dün Look Back videosunu yayınladı. Darth Vader'ın "Jedi Öldürme Qeyfi" tadındaki paylaşımlarının derlendiği video, gücün karanlık tarafını bir de Facebook'tan görmeye olanak tanıyor.
 

Look Back videoları ortaya çıktığından beri aklında olan Darth Vader projesiyle karşımıza çıkan isim komedyen Joshua Dill. Dill'e göre Darth Vader Facebook'ta olsaydı muhtemelen Look Back videosu bu şekilde olurdu. Komedyenlik ile işsizlik arasındaki çizgide olması muhtemeln olan Dill, herkesin sevdiği ve aynı zamanda nefret ettiği bir karakterden yola çıkarak komedi tarzını ortaya koymaya çalışmış.

En azından videoya Jar Jar Binks'i koymayan komedyen, bu sayede biraz daha sempati alabilmiş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0