Dünyanın En Eğlenceli Spor Müsabakası: Misket Yarışları

2
1
0
0
0
Şimdi sizlere muhtemelen izlerken en fazla keyif alacağınız ve bol bol çocukluğunuza döneceğiniz yarışlardan birini göstereceğiz.
Dünyanın en büyük video platformu olan YouTube, her geçen gün yeni yeneteklerin ortaya çıkmasında da önemli bir rol üstleniyor. Kimisi el becerisine güvenerek ortaya inanılmaz şeyler çıkarıyor (garajında efsane şeyler yapan mı dersin, cosplayde level atlayan mı dersin...) kimisi de haberimizde bahsedeceğimiz arkadaş gibi kimsenin aklına gelmeyen şeyler yaparak eğlencenin dibine vuruyor.

Muhtemelen hepimiz babamızdan çocukluğunda ne denli sağlam misket oynadığını duymuşuzdur. Bu gazla biz de küçükken sokak aralarında arkadaşlarımızla çılgınlar gibi misket oynamışızdır (hala bir torba misketim duruyor, 5 sene misket, 2 sene beyblade, 3 sene de pokemon ustalığı yaptım kapışmak isteyenler gelsin hastane masrafları benden).İşte YouTube'da Jelle Bakker adlı bir arkadaş da, ''Jelle's Marble Runs (Jelle'in Misket Yarışları)'' adlı kanalı ile bu misketleri bir güzel yarıştırmak gibi yaratıcı bir fikir üretmiş. Kum üzerinde misketlere uzunca bir yarış parkuru hazırlayan Jelle, misketlere tek tek isim koyarak da bir güzel yarışın anlatıcılığını yapıyor. Ortaya çıkan sonuç inanılmaz keyifli bir video.
 
2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0