Cumhurbaşkanı Erdoğan Direkt 5G'ye Geçelim Açıklaması

2
1
0
0
0
Cumhurbaşkanı Erdoğan Direkt 5G'ye Geçelim Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 4G internet hizmetiyle ilgili düşüncelerini açıklamasının ardından Twitter kullanıcılarından, mizahi yönü ağır basan eleştirel tweet'ler geldi.

Dünün en fazla konuşulan haberlerinden bir tanesi, kuşkusuz Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 4G bağlantı servisiyle ilgili düşünceleriydi. ‘4G’ye geçmeyelim, iki yıl daha sabredip 5G’ye geçelim’ diyen Erdoğan’ın bu sözlerinden sonra Twitter’da bu konuyla ilgili birçok kişi fikirlerini paylaştı. (tabii ki mizahi bir dille) Erdoğan’ın konuyla ilgili söylediklerini bilmiyorsanız, şuradaki linke tıklayabilirsiniz. 

Son günlerde 4G hizmetiyle ilgili sizlerle birçok haber paylaşmıştık. 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren bu servisin hizmete geçirileceğine dair ilgili bakanlıklardan ciddi açıklamalar gelmişti. Bunun dışında akıllı telefon üretici firmalar da ülkemizdeki 4G bağlantı desteği haberlerinin ardından bu servisi destekleyen akıllı telefonları ülkemizde yavaş yavaş satışa sunmaya başlamışlardı.

26 Mayıs’ta yapılacak olan 4G ihalesi öncesindeki Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından Twitter’da hangi tweet’ler atılmış, onlara bir bakalım:
 

2
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
0
0
0