Etek Altı Videosu Çekmeye Çalışan Sapığı Yakalayıp Videoya Alan Koca Yürekli Kadın!

0
0
0
0
0
Etek Altı Videosu Çekmeye Çalışan Sapığı Yakalayıp Videoya Alan Koca Yürekli Kadın!
Çin'de etek altı video ve fotoğraflar çekmeye çalışan sapığı farkeden kadın, adamı tongaya düşürüp onun videosunu çekerek rezil etti!
Her ne kadar bu azmanlıklarını gidermeleri için "porno" denilen bir sektör olsa da tatmin olmayan bazı sapık ruhlu psikopat insanlar tüm dünyada bulunuyor. Genellikle çantalarına gizledikleri kameralar ile kadınların etek altı video ve fotoğraflarını çekerek bir b.k yaptığını sanan bu haysiyetten yoksun heriflerden birine Çin'deki  Nanjing kentinde gerçekleşen olayda koca yürekli bir kadın sağlam ders vermiş.

Aynı şekilde bir metroda kendisinin etek altı videolarını çekerek sapıklık yapmaya çalışan bir herifi farkederek direkt olarak onu kayda almaya başlayan ablamız, her ne kadar biz videodan birşey anlamasak da büyük ihtimalle "Senin haysiyetin, şerefin yok mu?" tarzı ithamlarda bulunduğunu düşünüyoruz. Ardından kaydettiği hafıza kartını dişiyle kırdıran kadın, ilk durakta adam kaçana kadar ifşa niteliğinde çatır çatır adamı kaydetmiş.
 

Yukarıdaki videoda görebileceğiniz olayda tek kafama takılan soru "Onca adam varken kadından başka kimse neden ses etmiyor?" oluşuydu. Benzer bir durum buralarda yaşansa o haysiyetsiz herife çok sağlam sopa atılırdı diye düşünüyorum. Ama en azından bu kadının kendini savunması ve çatır çatır olayı kaydetmesini tebrik ediyoruz. Bu tarz adamların dünya olarak adlandırdığımız küreden silinmesi dileğiyle..
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0