EURO 2016'da Eyfel'in Hangi Renge Boyanacağını Canlı Canlı Takip Edin!

0
0
0
0
0
Euro 2016 için tüm ülke olarak gaza gelip hedeflerimizin arasına giren "Eyfel Kırmızı-Beyaz Olacak!" inancını canlı olarak takip edebilirsiniz.
Bildiğiniz gibi sizlere buradan da aktardığımız gibi Orange tarafından yürütülen kampanya kapsamında Fransa'da düzenlenen Avrupa Futbol Şampiyonası için Eyfel'i renklendirme yarışında dünün kazananı Fransa olmuştu.

Hem Fransa - Romanya maçının etkisi hem de ev sahibi olmanın avantajıyla bugün gün boyunca Eyfel'i mavi, beyaz ve kırmızı renklere bürünmesini sağladı. Fakat dünden itibaren artan Türk desteği şu anda etkinliğin bugün için bitmesine 6 saat varken %65 oranında Türkiye'nin üstünlüğü bulunuyor.En yakın rakibinin %7.5 ile Fransa ve %5.8 ile İngiltere'nin olduğu ve ciddi oranda fark attığımız etkinliğe destek vermek için Twitter üzerinden mümkün olduğunca turnuva ile alakalı olacak şekilde tweetler atarak sonuna #TUR etiketini ekleyebilirsiniz. Spam ve bot gibi seçenekleri eleyen Orange'ın bu uygulamasında turnıva ya da maçlar ile alakasız tweetlerde, ardı ardına atılan içinde bol bol #TUR bulunan tweetleri saymadığını belirtelim.

Ayrıca EURO 2016 süresince, yani 1 ay boyunca sürecek bu etkinlik için buradaki adres üzerinden günlük olarak Türkiye'nin hangi oranda ve hangi sırada olduğunu görebilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0