• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • İnternetin Yeni Fenomeni Eypio’nun 6 Ayda 70 Milyon Tık Alan Şarkısı: Günah Benim

İnternetin Yeni Fenomeni Eypio’nun 6 Ayda 70 Milyon Tık Alan Şarkısı: Günah Benim

0
0
0
0
0
YouTube’da geçtiğimiz yılın sonunda paylaştıkları müzik klibi 6 ay içinde 70 milyondan fazla dinlenen Eypio, internetin yeni fenomen şarkıcısı oldu.
Artık yaptığınız müziği dünyaya duyurmak için prodüksiyon şirketlerine binlerce TL’lik ödemeler yapılmasına gerek yok. Şarkına gerçekten güveniyorsan, iyi de bir reklam stratejisi belirlersen ve şansın da yaver giderse, bu arkadaş gibi Türkiye’nin en fenomen şarkısıcısı olabilirsin.

Afganistan göçmeni olan Eypio, ‘Günah Benim’ adlı şarkısıyla şimdiden YouTube’da 70 milyon dinlenme sayısına ulaşmayı başardı. (başlıkta da belirttiğim gibi 6 ay içinde) Daha önce  internet üzerinden yayınladığı albümler olsa da son şarkısıyla -ve şansının da gülmesiyle- istediğini elde etti.Yaptıkları bir röportajda şarkılarının dakikada 1500, günde 1.5 milyon kez görüntülendiğini söyleyen Eypio, müzik tarzlarının arabeskle rap karışımı olduğunu söylüyor. 

Şarkılarıyla ilgili dinleyicilerden ‘İçine uyuşturucu mu koydunuz, ne yaptınız?’ gibi yorumlar aldıklarını belirten sanatçı, YouTube’da da günya genelinde en çok izlenen 100 video içinde 85. sırada olduklarını söyledi.
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0