Facebook'tan 10. Yıla Özel Uygulama

0
0
0
0
0
4 Şubat 2004'te Harvard Üniversitesi'ndeki yurt odasında kurduğu Facebook ile 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan Mark Zuckerberg, Facebook'un 10. yılı şerefine bir infografik yayınladı.
4 Şubat 2004'te Harvard Üniversitesi'ndeki yurt odasında kurduğu Facebook ile 1 milyardan fazla kullanıcıya sahip olan Mark Zuckerberg, Facebook'un 10. yılı şerefine bir infografik yayınladı. Facebook'un değişimi ve gelişimi üzerine yaratılan infografik ile birlikte Facebook'un 10. yılı için hazırlanan süpriz bir mobil uygulamanın da ilk görüntüleri paylaşıldı.

Yarın aktif olacak olan sayfa ile kullanıcılar, Facebook'a ilk katıldıkları günden bu yana özel anlarını video ve fotoğraf albümü olarak görebilecek.

"A Look Back" isimli uygulamayla birlikte kullanıcılar, Facebook'a ilk girdikleri andan itibaren sahip oldukları özel anları, kişiselleştirilmiş video veya fotoğraf albümü şeklinde görüntüleyebilecek. facebook.com/lookback adresinden ulaşılabilecek sayfanın bir de uygulama hali mevcut.

Facebook'un kendi ile ilgili özel anları paylaştığı sayfada, 2008'de çıkartılan ilk iPhone uygulaması da bulunurken uygulamanın yarından itibaren her kullanıcı için açık olacağını da belirtmek gerekiyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0