Facebook Android Uygulaması, Daha Popüler Konuları Gösterecek

0
0
0
0
0
Facebook Android Uygulaması, Daha Popüler Konuları Gösterecek
​Facebook, kullanıcı odaklı çalışmalarına her geçen gün daha fazla önem veriyor. Şirket, Android uygulamasında Trending bölümünü yeni özelliklerle birlikte akıllı telefonlara getiriyor. 
Facebook, kullanıcı odaklı çalışmalarına her geçen gün daha fazla önem veriyor. Şirket, Android uygulamasında Trending bölümünü yeni özelliklerle birlikte akıllı telefonlara getiriyor. 

Masaüstü sitesinde sağ tarafta bulunan popüler konular bölümü, Facebook’un haber kaynağı kimliğini daha da güçlendirmişti. İşte bu özellik, şimdi Facebook’un Android uygulamasında olacak.

Facebook kullanıcıları, konu başıklarına tıkladıkları anda karşına konu hakkında daha fazla içerik sunan 5 yeni bölümle karşılaşacaklar. Makaleler başlığı altında haberler listelenecek, Hikaye İçinde ve Olay Yerine Yakın bölümlerinde ise olay yerine yakın kişiler tarafından gerçekleştirilen paylaşımlar gösterilecek. Canlı Akış bölümünde, konuyla ilgili olarak küresel anlamda verilen tepkiler görülebilecekken, Arkadaşlar ve Gruplar bölümünde Facebook kullanıcıları, arkadaşlarının konuya verdikleri tepkilerini görebilecek.
 

Facebook, haber akışı konusunda Twitter’a göre daha düşük bir hızda olmasından dolayı rakibine göre avantajlı diyebiliriz. (Twitter’da haber akıp gidiyor ama Facebook’ta o kadar hızlı olmuyor) Şimdilik sadece ABD’deki Android kullanıcılarının faydalanabileceği güncellemeden, kısa bir süre sonra tüm dünyadaki kullanıcılar faydalanabilecek. Kısa bir süre sonra aynı uygulama iOS’ta da yerini alacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0