Facebook Canlı Yayın Özelliği Android Uygulamasına Geldi!

0
0
0
0
0
Daha önce iOS uygulaması için sunulan Facebook canlı yayın özelliği Android'e geldi. Yeni özelliğin kullanımda olduğu ülke sayısı giderek artıyor.
Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, canlı yayın özelliğinin kullanım alanını genişletiyor. Geçtiğimiz ay sadece iOS uygulaması için gelen özellik, Android platformu için de kullanıma sunuldu.

 Facebook Canlı Yayın Özelliği Yaygınlaşıyor

iOS cihazlara gelen canlı yayın özelliği, başlangıçta Birleşik Devletler ile sınırlı tutulmuş ve kısa bir süre içerisinde birçok ülkede kullanıma gireceği duyurulmuştu. Bugün yapılan açıklamada, yeni özelliğin şu an 30’u aşkın ülkede kullanımda olduğu belirtildi. Facebook’un canlı yayın özelliği ülkemizdeki iOS kullanıcıları tarafından da kullanılabiliyor ancak yeni özellik her kullanıcıda aktif durumda olmayabilir. Facebook, yeni özelliğin giderek daha fazla kullanıcıya ulaşacağını belirtmiş durumda. 

 Android Kullanıcıları İçin Ülkemizde Aktif Mi?

Android platformunda ise şu an için sadece ABD’deki kullanıcılar canlı yayın özelliğinden faydalanabilecek. Yeni özelliğin, iOS’da olduğu gibi kısa bir süre içerisinde Android’de de başka ülkelerde devreye gireceğini söyleyebiliriz. Facebook Canlı Yayın özelliğinin kullanımı hakkında detaylı bilgi için buradaki haberimize göz atabilirsiniz. 
 
 Facebook Uygulamasını Güncellemek İçin Tıklayın
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0