• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Facebook'taki World Languages Sayfasını Bir Güzel Trolleyen Yurdum İnsanı

Facebook'taki World Languages Sayfasını Bir Güzel Trolleyen Yurdum İnsanı

0
0
0
0
0
Dünyanın dört bir yanından takipçisi olan ve dünya dilleri ile ilgili bilgilendirici paylaşımlar yapan World Languages sayfası, Türk takipçiler tarafından bir güzel trollendi, sonrasında da dayanamadı ve isyan etti.
Facebook üzerinde farklı dillerdeki kelime söylemleri, okunuşları gibi şeyleri karşılaştıran ve aslında bu yaptığı ile oldukça yararlı bir işe imza atan World Languages sayfası, son dönemlerde bizler tarafından epey trollenmiş.

Paylaştığı içeriklerde dünya dillerinden bahseden World Languages sayfasının içeriklerinde Türkiye ve Türkçe'yle alakalı en ufak birşey olsa dahi yerli trollerimiz, artık milli caps'imiz haline gelen ''bayrak asan amca'' caps'ini yapıştırır olmuş. Hatta durum artık öyle önünü alamaz bir hal almış ki, sayfanın admini bile daha fazla dayanamayarak amcayı paylaşıp ''kim bu dayı?'' diye sormuş.
 

 Örneğin Bu Gönderi:

 

This is interesting!

Posted by World Languages on 25 Ekim 2015 Pazar
 

 Ve Sonrasında Altına Gelen Bu Yorumlar: 

 Ya da Bu Gönderi:

Are you afraid of a ....

Posted by World Languages on 5 Ekim 2015 Pazartesi
 

 Ve Altına Gelen Yorumlar:


 
Türkiye ya da Türkçe ile alakalı bir gönderi olduğunda yorumlarda durum sürekli olarak böyle olmaya başlayınca, World Languages sayfasının da dikkatini çekmiş. Zira Türkçe'nin geçtiği her gönderinin altında en az 50 tane bayrak asan amca görselinin oluşu, ortaya oldukça komik bir durum çıkarmakta.

World Languages adminleri de bu durumu merak ederek artık dayanamamış ve bu gönderiyi paylaşmış:
 

 Neden Türkçe ile alakalı birşey paylaştığımızda Türkiye'deki takipçilerimiz bu adamı paylaşıyor? Kim bu? Neyi temsil ediyor? 

Why everytime we post a Turkish post, our fans from Turkey publish this man? Who is he? What does he represent? Thank you!.

Posted by World Languages on 27 Kasım 2015 Cuma

 
Tabi böyle bir paylaşımın vermiş olduğu milli gurur, bizi daha fazla gaza getirmiş ve ''bayrak asan adam'' caps'i bir kez daha yorumlarda patlama yapmış. Arada olayı açıklamaya çalışanlar da var ancak olaydaki trollük almış başını yürümüş.
 

 


 

 Olayın yaşandığı World Languages sayfasına buradan ulaşabilir ve sizde birer ''milli troll'' haline gelebilirsiniz.

Kaynak: SosyalMedya
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0