Facebook'dan Yeni Bir Android Uygulaması Geliyor

0
0
0
0
0
Facebook, Android telefonlarda tek söz sahibi olmak için elinden gelen her şeyi yapmaya devam ediyor.
Facebook Home başarısız bir şekilde sonlanmış olabilir, ancak şirket akıllı telefonlarınıza ulaşma adına her yolu deniyor.

Bildiğiniz gibi Facebook, sosyal medya konusunda telefonunuzda bulunan diğer uygulamaların yerini alması adına Facebook Home’u sunmuştu. Aslında uygulama direkt Facebook’a ait olduğunu için dikkat çekmiş, iyi de bir indirilme sayısına ulaşmıştı.

Bir nevi arama uygulaması olan Home ile sizi arayan numaraların detaylı bilgilerine ulaşıyor, ya da seçtiğiniz numaraların sizi aramasını engelleyebiliyorsunuz.

Ayrıca duvar kağıdınız, ekran kilidiniz gibi şeyleri de Facebook bildirimlerine ve Facebook’a ulaşma adına, istediğiniz şekilde dizayn edebiliyorsunuz. Ancak indirenleri bir nevi hayal kırıklığına uğrattığı için hem kullanıcılar hem de Facebook, Home’dan ümidini kesti.Facebook tarafından yapılan açıklamada da, Home uygulamasını geliştiren ve uygulamadan sorumlu olan ekip resmi olarak dağıltı (zaten uygulamanın son güncelleme aldığı tarih 13 Ocak 2014).

İşte bu Home uygulamasının deneyip başaramadığı olay için Facebook’un yeni kozu ‘’Phone’’ (uygulamanın ismi bildiğiniz Phone). Sadece Facebook ile bağlantılı olacak olan uygulamanın varlığı Facebook tarafından da doğrulandı.Facebook ‘’Phone’’ uygulaması için ‘’ sürekli olarak birşeyler test edip geliştiriyoruz ancak şu an için açıklayacağımız birşey yok’’ açıklamasında bulundu ancak önümüzdeki hafta San Francisco’da düzenlenecek Facebook’un geliştiriciler konferansı F8’de, bu uygulamayı detaylı bir şekilde açıklaması bekliyoruz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0