Facebook Güvenlik Ayarlarınızı Daha İyi Anlamanıza Yardımcı Oluyor

0
0
0
0
0
Facebook kullanıcı profillerini güvende tutmak adına adımlar atmaya devam ediyor.
Eğer Facebook profilinizle ilgili gizlilik ve güvenlik ayarlarını anlamıyorsanız dert etmeyin, yalnız değilsiniz. 

Facebook, profillerindeki gizlilik ve güvenlik ayarları anlamayan çoğu kullanıcısına bunu defalarca basit ifadelerle açıklamaya çalıştı ancak bu konuda istediği verimliliği alamadı. Bu sebeple Facebook'un son başvurduğu şey, kendi gizlilik ve güvenlik politikasını herkesin anlayabileceği şekilde, olabildiğince basite indirgeyen bir nevi ''tur rehberi'' sistemi: Privacy Basics

Facebook bu sistemde güvenlik ve gizlilik adına önemli şeyleri tek tek başlıklamış ve kullanıcılara sunmuş. On bir adet başlıktan oluşan Privacy Basics, 40 farklı dil desteği ve oldukça basit, açıklayıcı içeriği ile kullanıcılara yararlı bir platform sunmakta.Özellikle son dönemlerde artan online tehditler, kullanıcıların büyük bir bölümünü endişelendirmekte. Bizde umuyoruz ki bu sistem kullanıcılarımızın profillerini korumalarında onlara gereken yardımı sağlayacaktır.'' açıklamalarında bulunan Facebook yetkililerinden Melissa Luu-Van, yeni sistemin tüm mobil cihaz ve tabletlerden de kolaylıkla ulaşılabileceğini sözlerine ekledi.

Profilinizin güvenlik ve gizlilik ayarlarına erişerek kolayca önemli tüm şeylere ulaşabileceğiniz ve profilinizi korumak için yapılması gereken gerekli ayarlara sizi yönlendiren Facebook Privacy Basics'e buradan ulaşabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0