Facebook, Haber Akışı'nda Yeni Değişikliklere Gidiyor

0
0
0
0
0
Facebook, Haber Akışı ile ilgili yeni değişikliği paylaştı. Yenilik sonrası Facebook’un gündeme dair içeriklerinin ön plana çıkması sağlanacak. Özellikle ikinci ekran odağını artıran Facebook, artık Haber Akışı’nda televizyonda yayınlanan programla birlikte kişilerin ve sayfaların paylaşımlarını daha fazla gösterecek.
Facebook, Haber Akışı ile ilgili iki yeni değişiklik paylaştı. Yenilik sonrası Facebook’un gündeme dair içeriklerinin ön plana çıkması sağlanacak. Özellikle ikinci ekran odağını artıran Facebook, artık Haber Akışı’nda televizyonda yayınlanan programla birlikte kişilerin ve sayfaların paylaşımlarını daha fazla gösterecek.
 
Trendin başlığı altında içeriklerin ön plana çıkarılması dışında Facebook’un gerçek zamanlı odağındaki ikinci yeniliği ise kullanıcının içerikle etkileşime girdiği zamana göre değerlendirme yapmak.
 
Daha detaylı olarak anlatmamız gerekirse, içerik paylaşıldığı sırada kullanıcının ilgisini çeken ama ertesi gün etkisi olmayan tarzdaki içeriklerin, Facebook tarafından tespit edilip paylaşımı ona göre gösterelicek. Facebook böylece soğuk haberle son dakika haberi ayırt edebilecek ve son dakika haber kısa bir zamanda daha fazla kullanıcıya gösterip erişimini kısacak.0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0