Facebook, Oyun Odaklı Oluyor

0
0
0
0
0
Facebook, Oyun Odaklı Oluyor
Facebook’un iPad uygulaması, kullanıcıların kullanım şekli doğrultusunda güncellenerek yeni bir görünüme kavuşuyor. Bu güncelleme size daha fazla oyun oynatacak, daha fazla zaman öldürmenize ve Mark’ın daha fazla para kazanmasına sebep olacak.
Facebook’un iPad uygulaması, kullanıcıların kullanım şekli doğrultusunda güncellenerek yeni bir görünüme kavuşuyor. Bu güncelleme size daha fazla oyun oynatacak, daha fazla zaman öldürmenize ve Mark’ın daha fazla para kazanmasına sebep olacak. (çok komplo teorisi okuyorum ben)

Facebook’un geliştiricileri, oturup baktıklarında görmüşler ki; iPad ile Facebook’a girenlerin %70’inden (yazıyla yüzde yetmiş) fazlası 3 aylık süreçte bolca oyun oynamış. Hal böyle olunca da gelecek olan güncellemede iPad’i yan çevirdiğinizde ekranın solunda çıkan bir kolon ayarlamışlar oyunlar için.

Elbette bu hamle ile yapılan tek şey oyun oynayan kitleyi daha fazla memnun etmek değil. Aynı zamanda bu öne çıkarma sayesinde oyun geliştiricileri de kendilerinin daha fazla görüneceğini düşünerek Mark’a daha fazla reklam geliri elde ettirecekler. (Bunlar hep komplo, bunlar hep paranoya)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0