• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Facebook'tan Firmalar İçin Özel İletişim Servisi: Messenger for Business

Facebook'tan Firmalar İçin Özel İletişim Servisi: Messenger for Business

1
1
0
0
0
F8 Facebook Geliştiriciler Konferansı'ndaki bir yenilik de hem müşterileri hem de firmaları sevindirebilecek cinsten; Meseenger for Business ile müşteriler ve şirketler anlık olarak iletişim kurarak alım-satım ve pazarlama konusunda hızlıca bilgi alışverişi yapabilecekler.
Günümüzde şahlanan internet çağında artık her şeyi oturduğumuz yerden yaparken artık cebimize sığabilen bir cihaz ile yapabiliyoruz. Arama, mesajlaşma, alışveriş gibi birçok şeyi yapabildiğimiz akıllı telefonlarımıza bir yenilik de Facebook tarafından geliyor.

Şu anda devam eden F8 Facebook Geliştiriciler Konferansı'ndaki bir yenilik ise Facebook'un kendi mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger'a yeni bir Messenger for Business detayı olarak dikkat çekti.Temel olarak firmaların ve müşterilerinin iletişimde kalması için eklenecek bu özellik ile özeillikle alış-veriş sitelerinde görebileceğiniz Canlı Destek bölümünü Facebook Messenger ile yapabileceksiniz.

Satış sonrası hizmet, ya da bilgi almak için mail atmak veya aramak yerine Messenger üzerinden bağlantı kurarak iletişim kurabileceğinizi belirten Zuckerberg bu özelliğin şu anda test aşamasında olduğunu ve firmalarla yapılacak antlaşmalar ile bu özelliğin kullanılmaya başlanacağını belirtti.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0