Facebook ve Messenger Masaüstü Uygulamaları Windows 10'da!

0
0
0
0
0
Facebook ve Messenger, masaüstü uygulamaları ile Windows 10 PC ve tabletler için indirilmeye hazır.
Kullanıcı sayısında, sahibi olduğu Messenger ve Instagram uygulamaları ile birlikte ciddi bir rakama ulaşan Facebook, her geçen gün gerek kendi sisteminde, gerekse uygulamalarında önemli yenilikler yapmakta.

Şimdi ise Facebook, daha önemli bir adım atarak Messenger uygulaması ile birlikte Windows 10 PC ve tabletlere geliyor. Daha önceden beta versiyonu olarak sunulan iki uygulama, artık tam sürüm şeklinde indirilmeye hazır.

Özellikle Windows 7 ile birlikte kullanım olarak yavaş yavaş mobil işletim sistemlerini andırır bir görüntü çizen ve son sürümü Windows 10 ile bu konuda zirveye çıkan Microsoft, akıllı telefonlarda en fazla kullanılan uygulamalardan ikisini yeni işletim sisteminde desteklemeye başlayacak.

Facebook


 

Web tarayıcınız üzerinden ulaştığınızda Facebook' oranla çok daha stabil bir kullanım sunacak olan uygulama, fotoğraf/video vb paylaşımlarda ya da izlemek istediğiniz videolarda da şu anki haline göre daha hızlı olacak.

MessengerMobil cihazlarımızda kullandığımız uygulama, sahip olduğu ve sunduğu bütün özellikleri ile Windows 10 PC'de de kullanılabilecek. Mesaj geldiğinde bildirimler ile haberdar edecek uygulama, ilk olarak Windows 7'de gördüğümüz Canlı Kutucuklar (Live Tiles)

Her iki uygulama da Windows 10 için Windows Mağazası'ında indirilmeye hazır.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0