Facebook Messenger’a Yeni Özellikler Gelmeye Devam Ediyor

0
0
0
0
0
Facebook Messenger’a Yeni Özellikler Gelmeye Devam Ediyor
Facebook, Messenger uygulamasını daha efektif hale getirmek için farklı özellikler üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Bir hafta önce Messenger’a para transfer özelliğinin geleceğinden bahsetmiştik.
Facebook, Messenger uygulamasını daha efektif hale getirmek için farklı özellikler üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Bir hafta önce Messenger’a para transfer özelliğinin geleceğinden bahsetmiştik. Şimdi de içerik paylaşım seçenekleri, üçüncü parti geliştiriciler için daha iyi erişim ve Facebook Messenger üzerinde başka hizmetler barındırma gibi özellikler geliyor.

TechCrunch’a konuşan Mark Zuckerberg, Messenger için yaptıkları yeniliklerin en başında para transfer özelliğinin geldiğinden bahsetti. Bu platform üzerinden arkadaşlarınıza para vermek / ödeme yapılabileceğini söyleyen Zuckerberg, yakında uygulama üzerinden operatörünüzle mesajlaşıp internetteki en son videoların takip edilebileceğini belirtti.WeChat ve Line gibi mesajlaşma uygulamaları, zaman içerisinde gelişerek oyun oynanabilen ve farklı içerikler / uygulamalar barındıran bir platforma dönüştüler. Facebook da bu büyük mesajlaşma uygulamalarının izinden giderek pastadan pay almak istiyor.

Messenger’a gelen yeniliklerin, 25 Mart’taki F8 geliştirici konferansında açıklanması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0