Facebook Messenger'a Yepyeni Uygulamalar Geldi

1
0
0
0
0
Sevin ya da sevmeyin Facebook, Messenger uygulaması için yeni özellikler getirerek Messenger’ı farklı bir platform haline dönüştürdü.
Sevin ya da sevmeyin Facebook, Messenger uygulaması için yeni özellikler getirerek Messenger’ı farklı bir platform haline dönüştürdü.Yeni platformla birlikte kullanıcılar GIF’leri, fotoğrafları, videoları, ses kliplerini ve başka neyi paylaşmak istiyorlarsa onları daha yaratıcı ve çekici hale getirip paylaşabilecek. Facebook, şimdilik 40 farklı uygulamayı Messenger ile birlikte bize sunuyor. Bu uygulamaları Messenger uygulaması içinde bulabileceğimiz gibi aynı zamanda App Store ve Google Play yardımıyla indirebiliriz. Bugün yayınlanan bu uygulamarın çoğu tüm akıllı telefonlarla uyumlu ama bazıları iPhone 5, iPhone 6 ya da Android 4.0 üzerini destekliyor.

Biz şimdilik bu 40 tane uygulamanın içinde en kullanışlı olan 5 tanesini sizler için derledik.
 
  • UltratextUltratext uygulaması kısa metinleri şık ( şekilli şukullu ) bir şekilde göndermemizi sağlıyor. Bu uygulamayla yazdığımız metinler olabildiğince hoş gözüküyor. Ayrıca bazı hazır metinleri GIF şeklinde düzenlemişler.
 
  • GiphyGiphy bize geniş bir GIF arşivi ve bu arşivden favori giflerimizi seçip konuştuğumuz kişiye göndermemizi sağlıyor. Kullanımı oldukça basit. Sevdiğimiz gifi seçip send tuşuna basıp istediğimiz kişiye gönderiyoruz.
 
  • StickeredYüzünüzü bir sticker ile değiştirmek ister miydiniz ? Eğer istiyorsanız ( ki gerçektende eğlenceli olabiliyor ) Stickered, fotoğraflarınızı Messenger’dan göndermek için farklı bir yöntem sunuyor.
 
  • EmuGörünüşe göre Facebook stickerları oldukça sevmiş. Emu da bir diğer sticker uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Selfie’nizi çekin ve farklı dekorasyonlara kafalarınızı yerleştirin. 
 
  • PingTankÇektiğiniz fotoğraflı farklı animasyonlu ortamlara yerleştirmeye yarayan bu uygulama bir başka GIF uygulaması. Listedeki diğer uygulamalardan biraz daha iyi çalıştığını söylersek yanılmış olmayız.

Kaynak : TechRadar
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0