Facebook Reklamları, Mobilde Görünmeye Başladı

0
0
0
0
0
Facebook Reklamları, Mobilde Görünmeye Başladı
Facebook yeni Hedef Kitle Ağı’nı kullanıma açarak, bundan sonra kullandığınız ücretsiz mobil uygulamalarda dev şirketin reklamlarını göreceksiniz. 
Facebook yeni Hedef Kitle Ağı’nı kullanıma açarak, bundan sonra kullandığınız ücretsiz mobil uygulamalarda dev şirketin reklamlarını göreceksiniz. Uygulamaların içerisinde gördüğümüz Google, Flurry veya MoPub gibi sağlayıcıların sunduğu rahatsız edici reklamlar, Facebook’un devreye girmesiyle belki biraz daha katlanılabilir hale gelebilir.
 
Hedef Kitle Ağı ile bilinmesi gereken birkaç unsuz var. Mesela reklamcılar, Flappy Bird gibi üçüncü taraf uygulamalar içinden reklam satın alamayacak. Yalnızca Facebook reklamlarının alanını genişletme, Facebook’un web sitesi ve mobil ortamından diğer uygulamalara açma imkanına da sahip olacaklar.
 
140 milyar dolarlık dijital reklam pastasının büyük bir bölümüne sahip olmak isteyen Facebook, Hedef Kitle Ağı sayesinde büyük bir gelir akışı sağlayacak gibi duruyor. (adamların elinde inanılmaz bir potansiyel var, neden mobil reklamlarından faydalanmasınlar ki)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0