Facebook Mobile Özel Beğen Tuşu

0
0
0
0
0
Facebook Mobile Özel Beğen Tuşu
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Facebook’un geliştiricilere yönelik konferansı f8’de, Facebook’un tüm platformlar için kazanacağı yeni özelliklerden ve dünyanın en büyük sosyal platformuna dair yürütülen gelişmelerden söz edildi. Bu yeniliklerden birisi de çok yakında hizmete girecek olna “Mobil Beğen Tuşu”
 
Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Facebook’un geliştiricilere yönelik konferansı f8’de, Facebook’un tüm platformlar için kazanacağı yeni özelliklerden ve dünyanın en büyük sosyal platformuna dair yürütülen gelişmelerden söz edildi. Bu yeniliklerden birisi de çok yakında hizmete girecek olna “Mobil Beğen Tuşu

Konferansta, Facebook’un Stratejik Ortaklıklar Direktörü Ime Archibong’un tanıttığı ve önümüzdeki haftalarda kullanıma sunulacak olan mobil beğen tuşu, ortaklık programı dahilindeki tüm geliştiricilere sunulacak.

Mobil beğen tuşu sayesinde üçüncü parti mobil uygulama ve hizmetlere beğen tuşu eklenebilecek ve bu sayede kullanıcılar, web tarayıcı versiyonunda olduğu gibi rahatça paylaşım yapabilecekler, tablet veya telefon deneyimlerini Facebook sayfalarında paylaşabilecekler.

Mobil beğen tuşu dışında yine mobil platformlar için tanıtılan özellikler arasında “Messenger ile paylaş” ve “Mobile Gönder”in de bulunduğu f8 konferansı, bir kez daha Facebook’un sosyal medya diyarında tahtını korumak için çabaladığını ve bir süre daha herkese hitap etmeyi başarabilen bir sosyal platform olduğunu kanıtladı.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0