Facebook'a Moments Geliyor

0
0
0
0
0
Facebook'a Moments Geliyor
​Facebook’ta dilerseniz fotoğraflarınızı belirli bir arkadaş grubuyla paylaşabilirsiniz. Fakat bu alışkanlıkların bozulmaması sebebiyle pek fazla kullanılmıyor. Yayınlanan yeni raporlara göre Facebook, bu işlevle aynı özelliğe sahip farklı bir uygulama geliştiriyor.
Facebook’ta dilerseniz fotoğraflarınızı belirli bir arkadaş grubuyla paylaşabilirsiniz. Fakat bu alışkanlıkların bozulmaması sebebiyle pek fazla kullanılmıyor. Yayınlanan yeni raporlara göre Facebook, bu işlevle aynı özelliğe sahip farklı bir uygulama geliştiriyor.
 
TechCrunch’ın haberine göre Facebook’un “Moments” adıyla geliştirdiği bu uygulamayla aile ve arkadaş gruplarınız için alanlar oluşturup, onlarla fotoğraf ve metin paylaşımlarında bulunabileceksiniz. Cluster ile benzer özellikler göstermesine rağmen farklı bir sosyal ağ olmadan direkt Facebook üzerinden paylaşacaksınız.

 

Moments’i kullanırken Cluster gibi ayrı bir sosyal ağ kullanılmayacak olması ayrı bir güzellik. Söz konusu uygulamanın, Facebook’un arkadaş listeleri işlevine göre çok daha kolay bir arayüz olduğu söyleniyor. Moments hayata geçirildiği anda küçük gruplar arasındaki paylaşım trendi hız kazanacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0