Facebook Yakındaki Arkadaşlarınızı Gösterecek

0
0
0
0
0
Dünyanın en ünlü sosyal ağ platformlarından biri olan Facebook, Oculus'u satın almasıyla herkesin dikkatini çekmişti. Mobil uygulamaları üzerinde sürekli geliştirmeler yapan firma, bugün yeni bir özelliğini tanıttı. 
Dünyanın en ünlü sosyal ağ platformlarından olan Facebook, Oculus'u satın almasıyla herkesin dikkatini çekmişti. Mobil uygulamaları üzerinde sürekli geliştirmeler yapan firma, bugün, yeni bir özelliğini daha tanıttı. 
 
Artık Facebook üzerinden yer bildirimi yapan arkadaşlarınız arasından, sizin konumunuza yakın olanları öğrenebileceksiniz. Bildirim şeklinde gelen uyarıyı açtığınızda, arkadaşlarınızın yer bildirimine yönelik detayları görebilmeniz mümkün.
 
Aslında Facebook'un bugün tanıttığı özellik uzun zamandır Foursquare kullanıcıları tarafından kullanılmaktaydı. Bu özelliğin Facebook'a gelecek olması kullanıcıları oldukça sevindirdi.  

Ancak yeni özelliği kullanabilmek için konum veya GPS gibi bilgileri kullanması adına Facebook uygulamasına izin vermeniz gerekmekte. Önümüzdeki haftalarda IOS ve Android platformları için yayınlanacak güncelleme, kullanıcılar tarafından merakla beklenmekte.

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0