• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Facebook, Stadyum Özelliğiyle Spor Müsabakalarını Canlı Anlatım Olarak Sunacak!

Facebook, Stadyum Özelliğiyle Spor Müsabakalarını Canlı Anlatım Olarak Sunacak!

0
0
0
0
0
Facebook duyurusunu gerçekleştirdiği "Sports Stadium" özelliğiyle artık spor müsabakalarını da canlı anlatım olarak destekleyecek.
Ücretli olması sebebiyle birçok kişi spor müsabakalarını spor bazlı sitelerin canlı anlatımlarıyla takip ederler. Ancak Facebook'un duyurduğu yeni özelliğiyle beraber artık farklı bir site aramak yerine direkt olarak Facebook üzerinden maçı takip edebileceksiniz.

Facebook tarafından bugün duyurusu gerçekleştirilen "Sports Stadium" özelliği ile beraber birçok spor müsabakaları canlı anlatım olarak gösterilecek ve uzmanlardan ve gazetecilerden maçla ilgili yorumlar da bu özel ekranda yer alacak. Aynı zamanda karşılaşan takımların sayfalarından da bağlantılar içerecek bu yeni özellikte tıpkı spor sitelerinde olan maç hakkındaki detaylar, kadrolar, canlı yayınlanan kanal bilgisi gibi bir maç için ihtiyacınız olan herşey bu ekrandan görüntülecek.Yani artık bir sosyal medya mecrasından çıkıp tamamen interaktif bir hizmete dönmeye başlayan Facebook, bu özelliğini ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri'ndeki iOS kullanıcılarına ve Amerikan Futbolu maçlarıyla sunmasıyla başladı. İlerleyen zamanlarda küresel olarak dağıtılacak bu özellik ile NBA, Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, Euroleague, Eurocup gibi önemli spor etkinlikleri dahil edileceğini düşünüyorum. Süper Lig'in kullanılması ise tahminme göre biraz daha zaman alacaktır.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0