Facebook'ta Yorumlara Sticker Koyabileceksiniz

3
0
0
0
0
​Facebook, artık mesaj ve yorumlarda sticker kullanılmasına izin vermeye başladı. Önceden yalnızca Facebook Messenger uygulaması üzerinden kullanılabilen sticker’lar, artık Facebook’a tam anlamıyla sıçramış gibi duruyor.
Facebook, artık mesaj ve yorumlarda sticker kullanılmasına izin vermeye başladı. Önceden yalnızca Facebook Messenger uygulaması üzerinden kullanılabilen sticker’lar, artık Facebook’a tam anlamıyla sıçramış gibi duruyor.
 
Facebook bünyesinde çalışan bir proje mühendisi olan Bob Baldwin’ın Facebook’taki hesabından gösterdiği sticker’lar, Baldwin’e göre artık aktif durumda. Hackathon bünyesinde üretilen bir fikirle ortaya çıkan sticker özelliğinden önce proje ekibi, Facebook’taki ilk emoji kullanımını, yorumlara fotoğraf ekleme gibi özellikleri hayata geçirmişler.


 
Sosyal medya, yazılı olduğu kadar görselliği de ön planda olan bir platform. O yüzden bu sticker’ların ben Facebook için olumsuz bir durum yaratacağını düşünmüyorum. Hatta şahsım adına konuşacak olursam, Facebook sayfamızdaki paylaşımlarımızın altında gönderdiğiniz görsellerin çoğuna gerçekten gülüyorum.
3
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
0
0
0
0