• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Facebook'ta Paylaştığı Fotoğrafla 100 Binden Fazla Kişiyi Trolleyen Adam

Facebook'ta Paylaştığı Fotoğrafla 100 Binden Fazla Kişiyi Trolleyen Adam

0
0
0
0
0
Facebook'ta Paylaştığı Fotoğrafla 100 Binden Fazla Kişiyi Trolleyen Adam
Stephen Roseman ismindeki bir kişi, çıkan yangın sonucu köpeğinin yüzünün yanık içerisinde kaldığını söyleyerek Facebook'ta paylaştığı fotoğrafla 100 binden fazla kişiyi trolledi.
Stephen Roseman, muhtemelen tarihin en büyük trollerinden bir tanesi olacağından habersiz bir şekilde Facebook'ta paylaştığı fotoğrafla herkesi kandırmayı başardı. 

Roseman, evde yangın çıktığı sırada ailesini kurtarmak isterken yüzünün yanık içerisinde kaldığını söylediği köpeğinin fotoğrafını Facebook üzerinden paylaştı. Paylaşımın altına bir de 'Her beğeni bir dua, her paylaşım 10 dua' şeklinde not düşen Roseman (biz de bu tarz paylaşımların hep buralarda olduğunu sanırdık), fotoğrafın 63 binden fazla beğeni ve 100 binden fazla paylaşım almasını sağladı. Böyle bir paylaşım olunca insanların eli ister istemez hemen beğeni ve paylaşım butonlarına gitmiş tabii. Fakat dikkatli bir kullanıcı, köpeğin yüzüne yanmış gibi görünmesini sağlamak için bir dilim jambon konulduğunu görünce film kopmuş.
 

This poor dog was badly burned and disfigured trying to save his family from a house fireOne like = one prayerOne share = ten prayers

Posted by Stephen Roseman on 23 Aralık 2015 Çarşamba

"Bu paylaşımı yapmanın tek amacı insanları aptal yerine koymak" diyen Roseman'ın arkadaşlarından bir tanesi, yorumunu 'senin espri anlayışını ...' şeklinde bitirmiş. (boşluğu kafanıza göre doldurun işte) 

Benim fikrimi soracak olursanız (ki sormasanız da olur, ben yine de söyleyeceğim), insanların aptal yerine konulması için yapılmış bir paylaşım gibi gelmedi bana, hatta komik bile olmuş. Hele şükür bizim 'tüm yarışmaları trolleyen damat'a bir rakip çıktı :)
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0