Facebook'ta Trending Devri Başlıyor

0
0
0
0
0
Facebook'ta Trending Devri Başlıyor
Geçtiğimiz yıl deneme aşamasında başlayan Facebook'un trending uygulamasına dair açıklamalar gelmeye başladı. Yakında Facebook da Twitter gibi bir trending listesine sahip olacak.
Facebook üzerinde de artık Twitter'da olduğu gibi en çok paylaşılan konuşar öğrenebilecek, en çok okunan haberleri duvarınızda çıkmamış olsa bile takip edebileceksiniz.

Başlangıçta sadece ABD, İngiltere ve Avustralya'da; ilerleyen zamanlarda diğer bölgelerde de kullanılmaya başlanacak olan Trending uygulaması ile artık haberleri ve güncemi takip etmek Facebook üzerinden daha kolay olacak. Geçtiğimiz yıl denemelerine başlanan Facebook'un trending uygulamasının ise Twitter'ın TT uygulamasından farklı olacağı söyleniyor.

Mikroblog sitelerinde sadece (#)hastaglerin kullanıldığını, bu yüzden okuyucunun kimi zaman paylaşımın içeriğinden pek bir şey anlamadığını dile getiren Chris Strubar, Facebook'ta kullanılacak uygulamanın daha kolay ve kullanışlı olduğunu söyledi.

3 popüler konuyu başlıklar halinde gösterecek olan Facebook Trending, okuyucuların da ilgi alanlarını dikkate alarak bu konuları belirleyecek ve kullanıcıların geri bildirimleri ile bu uygulama da zamanla geliştirilecek.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0