Facebook'taki İçerikleri Nasıl Kaydedebilirsiniz?

0
0
0
0
0
Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen Facebook’ta o kadar çok paylaşım oluyor ki hepsine birden yetişmemiz imkansız hale geliyor. Arkadaşlarımızın dışında üye olduğumuz sayfalardan da paylaşım gelince tam bir kaos ortamı oluşuyor.
Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen Facebook’ta o kadar çok paylaşım oluyor ki hepsine birden yetişmemiz imkansız hale geliyor. Arkadaşlarımızın dışında üye olduğumuz sayfalardan da paylaşım gelince tam bir kaos ortamı oluşuyor.

Sayfanızda akıp giden haberleri daha sonradan okuyabilmek için Facebook, çok pratik bir yöntem bulmuş. Bu yöntem sayesinde bahsettiğimiz kaos ortamına bir son verebilir ve ''hayati önem taşıyan'' haberleri kaydedip daha sonra inceleyebilirsiniz. Facebook’taki bütün içerikleri (müzik, kitaplar, filmler, TV programları, diziler, etkinlikler)  bu özellik sayesinde kaydetmeniz mümkün. Tek yapmanız gerekense içeriğin yanında bulunan ok işaretine tıklamak. Bu adımdan sonra ‘’abc’’ içeriğini kaydet linkine tıklayacaksınız ve daha sonra görüntülemek istediğiniz içeriği kayıt etmiş olacaksınız.Peki kaydedilen içeriklere erişim nasıl olacak? Facebook ana sayfamızın sol üst tarafında bulunan kaydedilenler seçeneğini tıklayacaksınız ve kaydetmiş olduğunuz içerikler karşınızı gelecek. Kaydettiğiniz öğeyi kaldırmak içinse içeriğin yanındaki çarpı işaretine tıklamanız yeterli olacak. Unutmadan, içerikten sonsuza kadar kurtulmak istiyorsanız aynı işlemi arşiv bölümünde de yapmanız gerekli.  
  
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0