Facebook Thanks ile Arkadaşlarınıza Teşekkür Edin

2
0
0
0
0
Facebook, 10. yılı için hazırladığı kişiselleştirilmiş video projesi Thanks ile, kullanıcıların arkadaşlarına teşekkür etmesine olanak sağlıyor. Daha önce yayınladığı A Look Back ile önemli günleri tekrar hatırlayıp anılarınızı canlandırmanızı sağlayan Facebook, bu sefer benzer bir konsepti video olarak uyguluyor.
Facebook, 10. yılı için hazırladığı kişiselleştirilmiş video projesi Thanks ile, kullanıcıların arkadaşlarına teşekkür etmesine olanak sağlıyor. Daha önce yayınladığı A Look Back ile önemli günleri tekrar hatırlayıp anılarınızı canlandırmanızı sağlayan Facebook, bu sefer benzer bir konsepti video olarak uyguluyor.
 
Kullanıcılarının arkadaşlarına teşekkür etmesi için Teşekkür Et (Thanks) sayfasını oluşturan Facebook, hemen sol tarafta arkadaş listenizi gösteriyor. Buradan eski ve yeni olan arkadaşlarınız arasından seçim yaparak, alt kısımda göreceğiniz fotoğraflarla birlikte slayt eşliğinde videonun oluşturulmasını sağlıyor.,


 
Kullanıcılar arasındaki etkileşimi arttırmak isteyen Facebook'un bu projesi Türkçe dışında Almanca, İtalyanca, İngilizce, Fransızca, Portekizce ve İspanyolca dillerinde de gerçekleştirilebiliyor.

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0