• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Facebook’un Canlı Yayın Rakamlarını Alt Üst Eden Chewbacca Maskeli Anne

Facebook’un Canlı Yayın Rakamlarını Alt Üst Eden Chewbacca Maskeli Anne

0
0
0
0
0
Facebook’un Canlı Yayın Rakamlarını Alt Üst Eden Chewbacca Maskeli Anne
Chewbacca maskesini takarak Facebook’un Canlı Yayın servisini kullanan bir anne, devasa boyutlarda izlenme ve paylaşım sayısı elde etti.
Facebook’un geçtiğimiz günlerde Canlı Yayın servisini Periscope gibi bir dünya haritası üzerinden herkesin erişebileceği sisteme çevirmesinin meyvesini ilk yiyen kişi, tartışmasız Chewbacca maskesini kullanan Candace Payne olmuştur.

37 yaşındaki Candace Payne’in Chewbacca maskesini kullanarak Facebook Canlı Yayın üzerinden yaptığı paylaşım, servisin bu zamana kadar elde ettiği en yüksek rakamlara ulaşmış. Videonun paylaşımından bu zamana 71 milyon görüntülenme ve neredeyse 2 milyona yakın paylaşım alan video sayesinde Payne, 200 bin takipçi de kazanmış. Hatta adına Facebook’ta gruplar bile açılmış. Facebook kullanıcılarının yorumlarına göre Payne’in videosunun böylesine ilgi görmesinin en büyük sebebi ise video çekimi sırasındaki samimi kahkahaları.
 

Artık aşırı derecede ilgi gösterilmesinden midir bilinmez, Candace Payne paylaştığı videoyu silmiş. O yüzden aynı videonun YouTube’a yüklenmiş halini paylaşmak zorunda kaldık :)

Bu arada ABD merkezli mağaza zinciri Kohl's, Payne’e bir sürpriz yaparak ona Chewbacca ürünlerinin bulunduğu bir paket hediye etmiş. 
 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0