Facebook'un Gözünden 2015 Yılının Özeti

0
0
0
0
0
Yayınladığı bir video ile Facebook, kullanıcılar tarafından 2015 yılında gündeme oturan önemli şeyleri tekrar hatırlatıyor.
''Sosyal medya'' denildiğinde akla ilk gelen platform şüphesiz Facebook'tur. Zaten en fazla ve en aktif kullanıcı sayısına sahip olan sosyal medya platformu da yine Facebook'tan başkası değil.

Durum böyle olunca dünyanın nabzını tutma adına Facebook oldukça önemli bir yere sahip. Zira dünyanın herhangi bir yerinde bir olay yaşansa, bu olayın Facebook'ta yankıları, ciddi derecede artıyor ve olaydan haberdar olan, takip eden kişi sayısı da buna paralel olarak artış gösteriyor.Yani anlayacağınız Facebook, işin özünde bir sosyal medya platformundan fazlası. Sanıyoruz kendileri de bunun bilincinde olacaklar, zira yaptıkları ''2015 yılı özeti'', resmen dünya genelinde yılın geride bıraktığı önemli olaylara ışık tutmakta. Kullanıcıların en çok tartışığı ve paylaştığı konuları ele alan ve bu konular ile yılın özetini yapan Facebook, yaptığı bu güzel çalışmayı bir video ile sunmuş.

Bu videoya göre yılın en çok konuşulan konusu Amerika'da 2016 yılında yapılacak olan başkanlık seçimi. Yine bizlerin de yakından takip ettiği Paris'deki terör saldırısı, Suriye mülteci krizi, IŞİD, Yunanistan'ın yaşadığı ekonomik kriz ve eşcinsel evliliği gibi konular da yılın öne çıkan başlıkları. 

İşte Facebook'un gözünden 2015 yılının özeti:
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0