Facebook'un Rekorunu Shakira Kırdı!

0
0
0
0
0
Facebook'un en çok takip edilen ünlüsü belli oldu. Şuan en çok beğeniye sahip olan ünlünün beğeni sayısı 100 milyonu geçti.
En büyük sosyal ağ sitesi olan Facebook'u herkes kullanıyor. Özellikle ünlü isimler Facebook'u kendi reklamlarını yapabilmek için kullanıyor. Hal böyle olunca ünlülerin sayfalarının beğeni sayıları veya takip etme sayıları büyük önem arz ediyor. Şuan için Facebook'un en çok beğeni alan ünlüsü Kolombiyalı şarkıcı Shakira oldu.

Shakira'nın beğeni sayısı geçtiğimiz günlerde 100 milyon rakımını geçti. Tabi ki Facebook'ta daha çok beğeni alan sayfalar var ancak bu istatistik en çok beğeni alan ünlü isimleri hesaba katıyor. Shakira'nın bu başarısını kutlayan isimlerin arasında Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg'te yer alıyor.Rekorun sahibi Shakira'nın Facebook hesabı 2007 yılından beridir aktifmiş. 7 yılda 100 milyonu  aşan beğeni elde eden Shakira bu başarıyı elde etmesinde yardım eden herkese teşekkür eden bir videoda paylaştı. Bu videoya yukarıda da bahsettiğimiz gibi Mark Zuckerberg'te yorum yazarak Shakira'yı kutladı. Zuckerberg mesajında "Tebrikler! Mükemmel bir insan mükemmel bir başarı" dedi.En çok takip edilen isimler listesinde Shakira'nın ardından Real Madrid'in dünyaca ünlü futbolcusu Cristiano Ronaldo geliyor. Ronaldo'nun ardından Rihanna, Justin Bieber, Katy Perry, Lady Gaga ve Eminem gibi ünlü isimler geliyor. Genel olarak Facebook'ta en çok takip edilen isimlerin sanatçılar olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0