• Anasayfa
  • Sosyal Medya
  • Facebook Year In Review İle 2014'ün Özetini Arkadaşlarınızla Paylaşın

Facebook Year In Review İle 2014'ün Özetini Arkadaşlarınızla Paylaşın

0
0
0
0
0
​Yılın son zamanlarına geldiğimizde büyük sosyal ağların, yılı özetleyen videolar paylaştıklarını gördük. Geçen sene Facebook eğlenceli bir video paylaşmıştı, bu sefer de kullanıcıların bir yıl içerisindeki fotoğraflarının, videolarının ve özel durumlarının olduğu bir paylaşım düzenlenmiş.
Yılın son zamanlarına geldiğimizde büyük sosyal ağların, yılı özetleyen videolar paylaştıklarını gördük. Geçen sene Facebook eğlenceli bir video paylaşmıştı, bu sefer de kullanıcıların bir yıl içerisindeki fotoğraflarının, videolarının ve özel durumlarının olduğu bir paylaşım düzenlenmiş.

Year In Review ismindeki bu uygulamayı kullanabilmek için, öncelikle şuradaki bağlantıya tıklayın. Karşınıza 2014 yılındaki önemli anların olduğu paylaşımlar gelecek. Sağ üst kısımdaki “Paylaş” yazısına tıkladığınızda “Harika bir yıldı! Bunun parçası olduğun için teşekkürler.” yazısı çıkıyor. İsterseniz bu başlığı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. (illa adamların yazdığı yazıyı paylaşmak zorunda değilsiniz yani) Bu şekilde bütün bir yılınızın nasıl geçtiğini, arkadaş listenizdeki kişilere ulaştırmış olacaksınız. (Facebook benim paylaşımımdaki ilk fotoğrafımı, askerliğimi tamamladıktan sonraki ilk özçekimim olarak ayarlamış. Adamlar 2014'te yaşadığım en önemli anı bile doğru tahmin ettiler, helal olsun)

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0